Tip
Kód: 3976 | Značka: MamaPocket

MAMAPOCKET Látková plenka - Na dvorku

325 Kč
Skladem

Bavlněná látková plena extra kvality s autorským motivem zvířátek.

Plena extra kvality se zvýšenou gramáží s 2 vytkanými pevnými, které kraji zamezují tvarovým změnám a zvyšují odolnost pleny. Motiv zvířátek, které jsou dětem dobře známé, můžete později využít i k poznávání a učení zvuků zvířátek.

  • Využijete jí nejen jako originální dárek pro miminko, ale i pro každodenním utírání pusinky, při kojení, jako podložku do postýlky, dečku, prostěradlo či zavinovačku. Skvělá je také k fotografování!
  • Obdržíte ji zabalenou v hedvábném papíře, abyste si její krásu vychutnali ještě dřív, než ji budete se svým miminkem s oblibou používat.
  • Dokonalé řemeslné zpracování, jemná, přesto pevná látka - plenkovina, kterou všichni dobře znáte.
  • Osušky i plenky jsou potištěny digitálním tiskem, který je certifikován pro děti do 3 let. 

Údržba: Před prvním použitím doporučujeme vyprat na 40°. Můžete dát i do sušičky na šetrný program. Žehlete zrubu. 

Specifikace: 100% bavlna - gramáž 120g/m2. Rozměr plenky je 80 x 80 cm.

Autorský design pro MamaPocket nakreslila Klára Kubešová.

Výrobce: MamaPocket

Vyrobeno a potištěno v ČR. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Co říká o Mamapocket sama majitelka Andrea? Bylo to osudové setkání. Když se dozvěděla o prodeji start-upu zaměřeným na plenky váhala, zda ho má převzít, ale cítila obrovskou příležitost. Když pak držela v ruce první výrobky, byla to láska na první pohled. Dnes už ví, že nechat zaniknout tak nádherný projekt by byla velká škoda, a je přesvědčena o tom, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v jejím životě. 

Všechny výrobky jsou od první do poslední nitky dělané v České republice a mají originální design, který jinde nenajdete. Jsou nejen funkční, ale prakticky nezničitelné a opravdu jedinečné. Mají dokonalé řemeslné zpracování a pyšní se certifikátem, který zaručuje zdravotní nezávadnost pro děti do 3 let. Mezi nejoblíbenější patří klasické české pohádky nebo květinové dekory.