Kód: 0516 | Značka: Alteya Organics

ALTEYA Květová voda Slaměnka italská Bio

249 Kč 208 Kč / 100 ml
Skladem

Čistá organická voda, destilovaná párou z čerstvých květů slaměnky, je výbornou volbou pro vaši unavenou pokožku.

Kategorie: Květové vody

Díky svým pozitivním účinkům Vám tato květinová voda dokáže uklidnit podrážděnou pokožku, pomáhá ochlazovat a tonizovat unavenou pleť. Po použití vody bude Vaše pleť působit zdravěji a zářivěji. Květinová voda je výborným pomocníkem při péči o jakýkoli typ pleti.

Dodává pleti základní minerály a vlhkost, navrací pleti rovnováhu a krásu a Vaše pleť bude vypadat viditelně mladší.

Doporučené použití: Vhodné pro každodenní péči po očištění/sprchování, po vystavení slunci, po cvičení, na cestování.

Složení: Helichrysum Italicum (Immortelle) Flower Distillate*
*Certifikovaná organická složka

Množství: 120 ml

Výrobce: Alteya Organics

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"Příroda ti dává všechno, musíš jen vědět, jak toho využít." - V tomto duchu přistupuje Alteya Organics k výrobě kosmetiky. 

Přírodní kosmetika Alteya Organics se začala vyrábět v roce 1999, ale pěstování růží je již přes 100 let rodinnou tradicí. Organická růžová pole, jsou chráněna dvěma majestátnými pohořími přímo v srdci Bulharské Růžové Doliny, která je domovem nejkrásnějšího květu světa – bulharské růže. Vedle růží jsou také odbornící na pěstování a zpracování levandule. Destilují prémiové organické růžové a levandulové esenciální oleje a květinové vody s využitím tradičních postupů a receptů. Nabízí širokou škálu organických rostlinných výtažků, olejů a bylin z ekologicky čistého prostředí. Po dlouhých letech výzkumu a zkoušení rozšířili vlastní metodu parní destilace, která spojuje 400 let tradice s vědou. Květinové esence jsou dermatologické nezávadné a zachovávají terapeutické vlastnosti.

Alteya Organics je výrobce certifikované BIO kosmetiky. Všechny výrobky jsou certifikovány v Americe – světoznámým certifikátem USDA

Alteya Organics považuje všechny členy firmy jako svoji rodinu. Má přes 50 stálých zaměstnanců, ale během sklizně nabízí zaměstnání přes 400 lidem.