Tip
Kód: 4909 | Značka: Alteya Organics

ALTEYA Dárková sada květinových vod Bio

661 Kč Sleva 10 % 220 Kč / 1 ks
Skladem

Tři účinné pleťové vody z růže, levandule a heřmánku probudí vaši pleť a dodají jí potřebnou hydrataci po celý den.

Kategorie: Květové vody

Pro ještě zářivější pleť neváhejte sáhnout po tomto setu plném přírodních květinových vod na pleť, které navrátí lesk vaší pleti. Vody obsahují výtažek z růže damašské, levandule a heřmánku. Vyzkoušejte a najděte pro sebe tu nejlepší. Tento set je ideálním dárkem k Vánocům. Neváhejte tedy někoho jím obdarovat, určitě ho potěší. 

Dárková sada obsahuje: 

Květová voda Růže damašská Bio 120 ml

Květová voda Levandule Bio 120 ml

Květová voda Heřmánek Bio 120 ml

Množství: 3 x 120 ml

Výrobce: Alteya Organics

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"Příroda ti dává všechno, musíš jen vědět, jak toho využít." - V tomto duchu přistupuje Alteya Organics k výrobě kosmetiky. 

Přírodní kosmetika Alteya Organics se začala vyrábět v roce 1999, ale pěstování růží je již přes 100 let rodinnou tradicí. Organická růžová pole, jsou chráněna dvěma majestátnými pohořími přímo v srdci Bulharské Růžové Doliny, která je domovem nejkrásnějšího květu světa – bulharské růže. Vedle růží jsou také odbornící na pěstování a zpracování levandule. Destilují prémiové organické růžové a levandulové esenciální oleje a květinové vody s využitím tradičních postupů a receptů. Nabízí širokou škálu organických rostlinných výtažků, olejů a bylin z ekologicky čistého prostředí. Po dlouhých letech výzkumu a zkoušení rozšířili vlastní metodu parní destilace, která spojuje 400 let tradice s vědou. Květinové esence jsou dermatologické nezávadné a zachovávají terapeutické vlastnosti.

Alteya Organics je výrobce certifikované BIO kosmetiky. Všechny výrobky jsou certifikovány v Americe – světoznámým certifikátem USDA

Alteya Organics považuje všechny členy firmy jako svoji rodinu. Má přes 50 stálých zaměstnanců, ale během sklizně nabízí zaměstnání přes 400 lidem.