Kód: 3273816056593 | Značka: Luc et Léa

LUC ET LÉA Plastové lžičky Termo

179 Kč
Skladem

Termo, 4m+, 2 ks

Kategorie: Kojenecké potřeby

Lžičky Luc et Léa pomáhají kontrolovat teplotu podávaného pokrmu. Jsou vyrobeny z materiálu, který vlivem vyšší teploty změní barvu. Zaoblené tvary lžiček jsou přizpůsobeny citlivým dětským dásním.

Ponořte lžičku do podávaného pokrmu po dobu cca 15 sekund. Pokud se barva lžičky změní, vyčkejte, až pokrm vychladne. Umyjte lžičku pod studenou vodou a znovu zopakujte. Pokud lžička po opětovném ponoření nezmění barvu, je pokrm vhodný k podávání.

Návod na údržbu: Před prvním použitím umyjte lžičky v teplé vodě s mycím přípravkem nebo v myčce na nádobí. Nepoužívejte agresivní nebo antibakteriální čisticí prostředky. Nevystavujte lžičky přímému slunečnímu záření nebo blízkému zdroji tepla. Nepoužívejte v mikrovlnné troubě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Luc et Léa je francouzská značka s třicetiletou tradicí. Na začátku historie této značky v roce 1986 byl pouze jeden produkt – dudlík. Postupně se nabídka rozrostla o další potřebné příslušenství pro miminka. Nyní nabízí značka Luc et Léa kompletní řadu kojeneckých potřeb.

Výrobky Luc et Léa jsou zárukou kvality, nezávadnosti použitých materiálů a krásného designu. V roce 2006 firma vytvořila řadu dudlíků s malým vzkazem J'aime. Dudlíky z řady ¨ J’aime ma maman¨ a ¨J’aime mon papa¨ (Mám rád/a maminku, Mám rád/a tatínka) se během několika měsíců staly bestsellerem. V současné době jsou dudlíky Luc et Léa druhou nejprodávanější značkou dudlíků ve francouzských lékárnách. Výrobky Luc et Léa jsou vyráběny v EU, neobsahují BPA a splňují veškeré evropské normy.