Kód: 4009463202644 | Značka: CROLL & DENECKE

CROLL & DENECKE Kojenecký kartáč na vlasy

335 Kč
Momentálně nedostupné

Jemný kojenecký kartáč je vhodný pro novorozence, nedráždí citlivou pokožku a zároveň upraví jemné neposedné vlásky.

Kategorie: Kartáče na vlasy
Položka byla vyprodána…

Jemný kojenecký kartáč Redecker je vyroben ze dřeva a velice jemných kozích chlupů. Díky tomu je obzvláště vhodný pro novorozence. Nedráždí citlivou pokožku a zároveň upraví jemné neposedné vlásky. Poskytne citlivé pokožce hlavy příjemnou masáž a podpoří tak zdravý růst vlasů.

Vyrobeno v Německu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Firma Croll & Denecke byla založena Gustavem Crollem a Theodorem Deneckeem v roce 1897. V současné době se rodinný podnik specializuje na zpracování surové přírodní houby ze Středomoří a Karibiku.

Díky know-how, založené na dlouholeté tradici, je nyní rodinný podnik v Brémách předním dodavatelem přírodních hub v Evropě.

Přírodní luxus je již ve firmě tradicí a zahrnuje především zodpovědný a šetrný přístup k životnímu prostředí a ke všem surovinám, které příroda poskytuje.

Přírodní houby, výrobky, kterými to ve firmě v roce 1897 všechno začalo a na které se rodinná firma Croll & Denecke stále soustředí, jsou udržitelným zázrakem přírody. Účinek těchto houbiček není na první pohled patrný, ale po pečlivé ruční přípravě se nevýrazná mořská rostlina promění v pečující výrobek prvotřídní kvality. Díky svému rychlému růstu jsou přírodní houby ukázkovým příkladem udržitelnosti, stejně jako ostatní produkty Croll & Denecke a vynikají svou zvláštní jednoduchostí: přírodní luxus, který hýčká tělo i mysl. Hned od počátku byla pro firmu prvořadým cílem udržitelnost - jak ve výrobě, tak ve vývoji svých produktů.