Novinka
Kód: S0163 | Značka: Nobilis Tilia

NOBILIS TILIA Pro první pomoc - aroma sada

899 Kč
Skladem

Pět éterických olejů pro první pomoc na doma i na cesty.

Kategorie: Esenciální oleje

Sada obsahuje éterické oleje levandulemátycitronu, tea tree a eukalyptu, jejichž vůně ulevují, když se dostaví nervové napětí, nevolnost či slabost, bolesti, nachlazení a jiné běžné potíže. Podporují dobrou náladu, koncentraci, zklidňují a povzbuzují. Kromě máty peprné jsou navíc vhodné i pro malé děti od 9. týdne věku. Sada obsahuje také podrobný návod a tipy k použití.

Udělá radost celé rodině jako domácí pomocník v období různých potíží. Ideální je také na cesty jako kompletní aromaterapeutický záchranář číslo 1.

Složení:
Levandule 
- Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lékařské);Limonene*;Linalool*;Geraniol*
Máta - Mentha Piperita Oil (éterický olej z máty peprné);Limonene*
Citron - Citrus Limon Peel Oil (éterický olej citronový);Limonene*;Citral*
Tea tree - 
Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (éterický olej Tea Tree, čajovníkový);Limonene*
Eukalyptus - 
Eucalyptus Globulus Leaf Oil (éterický olej eukalyptový);Limonene*
* - přírodního původu

Množství: 5 x 10 ml

Výrobce: Nobilis Tilia s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Česká společnost Nobilis Tilia už přes 20 let vyrábí jen tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku v harmonii s planetou - aby pěstování krásy a zdraví člověka nenarušovalo pěstování krásy a zdraví přírody. Využívají poctivé suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina produktů je certifikována jako přírodní kosmetika (certifikát CPK) nebo BIO přírodní kosmetika (CPK BIO).

CPK a CPK BIO jsou jedny z nejpřísnějších certifikátů na světě. Zaručují, že takto označené produkty obsahují pouze ty nejkvalitnější rostlinné suroviny z ekologického zeměděství nebo z volné přírody, ale neobsahují parafín, vazelínu, silikon, ropné deriváty či geneticky modifikované suroviny. Podíl přírodních surovin (po odečtení vody) je minimálně 85 % u CPK a 90 % u CPK BIO. Žádné produkty Nobilis Tilia v naší nabídce neobsahují živočišné suroviny ani nejsou testované na zvířatech - jsou tak vhodné pro vegany.

Nobilis Tilia upřednostňuje ekologicky odbouratelné suroviny, má vlastní kořenovou čistírnu odpadních vod, recykluje odpad a všeobecně přistupuje k vývoji a výrobě velmi zodpovědně. Také podporuje množství různých dobročinných projektů, například Nadační fond Zdeňky Žadaníkové (zlepšuje prostředí dětských oddělení v českých nemocnicích), Srdcerváče (přispívající k vytvoření nových pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením), Centrum Bazalka (denní a týdenní stacionář, pomáhající rodinám s péčí o zdravotně postižené děti) a mnoho, mnoho dalších.