Novinka
Kód: 10 | Značka: Hypnosia®

HYPNOSIA Esenciální olej - citrónová tráva

179 Kč
Skladem

100% esenciální olej

Kategorie: Esenciální oleje

Síla přírody v jedné lahvičce. Vůně, kterou chcete cítit a pocit klidu, který přetrvá. Esenciální oleje jsou srdcem produktů Hypnosia. Obsahují to nejlepší, co nám Země darovala. Krystalicky čistá vůně přírody promění váš domov v prosluněnou louku.

Citrónová tráva má neuvěřitelně svěží a aktivizující vůni, která vám vyžene únavu z těla. Tato vůně s pronikavým citrónovým nádechem povzbudí ducha a napomůže vidět věci jasněji. Vůně citrónové trávy je úžasná také při sedavém zaměstnání, protože výrazně podporuje logické myšlení, koncentraci a kreativitu.

Detailní informace:

  • 100% organic
  • z udržitelného zemědělství
  • vhodné pro vegany
  • hlavní komponenty: geranial, neral, geraniol, geranyl acetate
  • použitá část rostliny: listy
  • extrakční proces: parovodní destilace
  • fyzický vzhled: světle žlutá až oranžová tekutina
  • Země původu: Indie

100% přírodní rostlinné vonné oleje jsou vyráběny z čistých esenciálních olejů prémiové kvality, extraktů a také z aromatických izolátů získaných pouze z přírodních materiálů. Oleje jsou 100% koncentrované, ničím neředěné, bez jakýchkoliv syntetických přísad a rozpouštědel.

Množství: 10 ml

Dodavatel: Hypnosia®

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Radka a Jarda - dva mladí a sympatičtí lidé, kteří společně v roce 2021 založili značku Hypnosia® a začali vyrábět sójové svíčky. Mají krásnou myšlenku - Věříme, že naše nevšední svíčky provoní vaše všední dny.

Nápad začít vyrábět svíčky podle vlastních „zelenějších“ pravidel se zrodil, když se jim narodily děti. Chtěli ze svého domova udělat zdravější místo. Rozloučit se s chemickými věcmi a přinést si domů více přírody, méně plýtvat a být ohleduplnější k životnímu prostředí. 
Na začátku netušili, do čeho jdou. Mnohdy to nebylo jednoduché, ale všechno je to doslova pohltilo a ještě více spojilo. Jsou šťastní za to, co se jim podařilo vlastníma rukama vytvořit.

PŘÍRODA JE INSPIRACE

Jsou přesvědčeni, že příroda vytváří dokonalé tvary, vůně a barvy. Proto vsadili na přírodní suroviny.

KVETE A RYCHLE DORŮSTÁ

Zvolili sójový organický vosk. Neobsahuje žádné ropné produkty ani žádné jiné zdraví zatěžující látky. Hoří čistě. A to nejlepší je, že při správném zacházení až dvakrát déle než tradiční svíčky z parafínu. Rostlinky sóji navíc kvetou, rychle dorůstají a jsou plně biologicky odbouratelné.  

SKUTEČNÁ VŮNĚ OVOCE, KVĚTŮ A BYLIN 

Příroda voní nejlépe. Srdcem produktů jsou proto 100% esenciální oleje té nejvyšší kvality. Rostliny v sobě ukrývají obrovskou sílu, která pomáhá léčit unavené tělo nebo přetíženou mysl. Oleje se získávají velice šetrně z jednotlivých částí rostlin bez použití chemických přísad. Našli dodavatele, který sdílí stejné hodnoty a dbá na šetrnost a udržitelnost při výrobě.  

SKLENIČKY ZELENÉ JAKO LES

Využili kreativního přístupu upcyclingu a jako skleničku na svíčku zvolili použitou láhev od vína. Druhý dech jí hezky ručně dává česká sklárna, která vše vyrábí s radostí a láskou k řemeslu. To nejlepší na tom je, že po vyhoření svíčky je sklenička použitelná na cokoliv znovu a znovu. Neplýtvejte. Upcyklujte. 

ZÁLOHOVÁNÍ

Nadchla je myšlenka skleničky od svíček zálohovat. Je to jednoduché - prázdnou skleničku zaneste zpět do prodejního místa nebo ji můžete předat/poslat přímo Radce a Jardovi. Uděláte tak planetě radost a vrátí se Vám dvacka. 

SVÍČKY, KTERÉ SADÍ STROMY

Bydlí v Beskydech a pohled na některé kopce je v posledních pěti letech opravdu smutný. Lesy jsou těžce zasaženy kůrovcem. Koupíte svíčku a zasadíte tak jeden strom. Z prodeje každé svíčky přispívají 10 Kč na obnovu lesů v Beskydech.