Novinka
Kód: 008 | Značka: Hypnosia®

HYPNOSIA Sójová svíčka - heřmánek 190 g

390 Kč
Skladem

Uklidnění • Posílení • Utišení

Kategorie: Aromaterapie

Bylinnou vůni heřmánku s nádechem květinové louky si zamilujete stejně jako my. Tato dokonale relaxační vůně vám pomůže uklidnit rozbouřené emoce a mysl. Přiláká vaše smysly a naplní domov harmonií a klidem.
Olej  je tvořen přírodním esenciálním olejem římského a německého heřmánku, extraktu z jasmínu, výtažku z růží a ylang ylang.

Abyste ze svých svíček měli co nejdelší požitek, musíte jim dát trochu správné péče. 

PÉČE O SVÍČKU - Při úplně prvním zapálení proto nechejte svíčku hořet alespoň hodinu. Za tuto dobu se část vosku roztaví a tím předejdete takzvanému tunelu, který by při dalším zapálení znemožnil kvalitní hoření. Před každým dalším zapálením zkraťte knot přibližně na 5 mm, aby plamen nebyl příliš velký. Zajistíte tak dlouhou životnost svíčky a minimalizujete saze.

Detailní popis:

  • sójový vosk bez chemických přísad a aditiv
  • 100% organický esenciální olej z udržitelného zemědělství, vhodný pro vegany
  • bavlněný knot 
  • hmotnost vosku: cca 190 g 
  • rozměr skleničky: výška 80 mm, Ø 70 mm
  • balení v bavlněném pytlíku z organické bavlny
  • délka hoření: 30 hodin
  • sklenička od svíčky je zálohovaná 

   BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ - Hořící svíčku nenechávejte hořet na nerovném povrchu, v blízkosti hořlavých materiálů nebo v průvanu. 
   Nenechávejte svíčku v dosahu dětí nebo zvířat. Svíčka by z důvodu bezpečnosti neměla hořet déle než 4 hodiny. Buďte velmi opatrní při manipulaci s hořící svíčkou - sklenička má vysokou teplotu.

Výrobce: Hypnosia®

Vyrobeno v Beskydech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Radka a Jarda - dva mladí a sympatičtí lidé, kteří společně v roce 2021 založili značku Hypnosia® a začali vyrábět sójové svíčky. Mají krásnou myšlenku - Věříme, že naše nevšední svíčky provoní vaše všední dny.

Nápad začít vyrábět svíčky podle vlastních „zelenějších“ pravidel se zrodil, když se jim narodily děti. Chtěli ze svého domova udělat zdravější místo. Rozloučit se s chemickými věcmi a přinést si domů více přírody, méně plýtvat a být ohleduplnější k životnímu prostředí. 
Na začátku netušili, do čeho jdou. Mnohdy to nebylo jednoduché, ale všechno je to doslova pohltilo a ještě více spojilo. Jsou šťastní za to, co se jim podařilo vlastníma rukama vytvořit.

PŘÍRODA JE INSPIRACE

Jsou přesvědčeni, že příroda vytváří dokonalé tvary, vůně a barvy. Proto vsadili na přírodní suroviny.

KVETE A RYCHLE DORŮSTÁ

Zvolili sójový organický vosk. Neobsahuje žádné ropné produkty ani žádné jiné zdraví zatěžující látky. Hoří čistě. A to nejlepší je, že při správném zacházení až dvakrát déle než tradiční svíčky z parafínu. Rostlinky sóji navíc kvetou, rychle dorůstají a jsou plně biologicky odbouratelné.  

SKUTEČNÁ VŮNĚ OVOCE, KVĚTŮ A BYLIN 

Příroda voní nejlépe. Srdcem produktů jsou proto 100% esenciální oleje té nejvyšší kvality. Rostliny v sobě ukrývají obrovskou sílu, která pomáhá léčit unavené tělo nebo přetíženou mysl. Oleje se získávají velice šetrně z jednotlivých částí rostlin bez použití chemických přísad. Našli dodavatele, který sdílí stejné hodnoty a dbá na šetrnost a udržitelnost při výrobě.  

SKLENIČKY ZELENÉ JAKO LES

Využili kreativního přístupu upcyclingu a jako skleničku na svíčku zvolili použitou láhev od vína. Druhý dech jí hezky ručně dává česká sklárna, která vše vyrábí s radostí a láskou k řemeslu. To nejlepší na tom je, že po vyhoření svíčky je sklenička použitelná na cokoliv znovu a znovu. Neplýtvejte. Upcyklujte. 

ZÁLOHOVÁNÍ

Nadchla je myšlenka skleničky od svíček zálohovat. Je to jednoduché - prázdnou skleničku zaneste zpět do prodejního místa nebo ji můžete předat/poslat přímo Radce a Jardovi. Uděláte tak planetě radost a vrátí se Vám dvacka. 

SVÍČKY, KTERÉ SADÍ STROMY

Bydlí v Beskydech a pohled na některé kopce je v posledních pěti letech opravdu smutný. Lesy jsou těžce zasaženy kůrovcem. Koupíte svíčku a zasadíte tak jeden strom. Z prodeje každé svíčky přispívají 10 Kč na obnovu lesů v Beskydech.