Novinka
Kód: 005 | Značka: Hypnosia®

HYPNOSIA Čajová svíčka - levandule 15 g

55 Kč
Skladem

Harmonie  •  Zklidnění  •  Spánek

Kategorie: Aromaterapie

Čajová svíčka v obalu.

Nemůžete se rozhodnout, po které vůni toužíte? Pak sáhněte po této mini verzi velké svíčky a najděte tu pravou. Rádi si berete svíčky s sebou na cesty? Praktické balení s víčkem se vejde krásně do batohu a pomůže vytvořit na cestách pocit domova. Po vyhoření kalíšek rozhodně nevyhazujte, protože je připraven na bezobalovou náplň, kterou naleznete zde.

Mini svíčky jsou zmenšeninou svíček plné velikosti, ale nebudou mít stejnou intenzitu vůně jako velké svíčky. Mohou tak provonět pouze menší prostory.

Jemná vůně levandule je jednoduše balzámem pro přetíženou mysl. Přirozené zklidňující a spánek navozující účinky tohoto oleje jsou známy již po staletí. Pokud uvnitř sebe cítíte nepokoj, napětí anebo nemůžete jen usnout, sáhněte po této jemné a ztišující vůni. 

Detailní popis:

  • 100% sójový vosk, bez chemických aditiv
  • 100% esenciální oleje prémiové kvality
  • hmotnost 15 g
  • průměr 40mm

   BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ - Hořící svíčku nenechávejte hořet na nerovném povrchu, v blízkosti hořlavých materiálů nebo v průvanu. 
   Nenechávejte svíčku v dosahu dětí nebo zvířat. Buďte velmi opatrní při manipulaci s hořící svíčkou.

Výrobce: Hypnosia®

Vyrobeno v Beskydech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Radka a Jarda - dva mladí a sympatičtí lidé, kteří společně v roce 2021 založili značku Hypnosia® a začali vyrábět sójové svíčky. Mají krásnou myšlenku - Věříme, že naše nevšední svíčky provoní vaše všední dny.

Nápad začít vyrábět svíčky podle vlastních „zelenějších“ pravidel se zrodil, když se jim narodily děti. Chtěli ze svého domova udělat zdravější místo. Rozloučit se s chemickými věcmi a přinést si domů více přírody, méně plýtvat a být ohleduplnější k životnímu prostředí. 
Na začátku netušili, do čeho jdou. Mnohdy to nebylo jednoduché, ale všechno je to doslova pohltilo a ještě více spojilo. Jsou šťastní za to, co se jim podařilo vlastníma rukama vytvořit.

PŘÍRODA JE INSPIRACE

Jsou přesvědčeni, že příroda vytváří dokonalé tvary, vůně a barvy. Proto vsadili na přírodní suroviny.

KVETE A RYCHLE DORŮSTÁ

Zvolili sójový organický vosk. Neobsahuje žádné ropné produkty ani žádné jiné zdraví zatěžující látky. Hoří čistě. A to nejlepší je, že při správném zacházení až dvakrát déle než tradiční svíčky z parafínu. Rostlinky sóji navíc kvetou, rychle dorůstají a jsou plně biologicky odbouratelné.  

SKUTEČNÁ VŮNĚ OVOCE, KVĚTŮ A BYLIN 

Příroda voní nejlépe. Srdcem produktů jsou proto 100% esenciální oleje té nejvyšší kvality. Rostliny v sobě ukrývají obrovskou sílu, která pomáhá léčit unavené tělo nebo přetíženou mysl. Oleje se získávají velice šetrně z jednotlivých částí rostlin bez použití chemických přísad. Našli dodavatele, který sdílí stejné hodnoty a dbá na šetrnost a udržitelnost při výrobě.  

SKLENIČKY ZELENÉ JAKO LES

Využili kreativního přístupu upcyclingu a jako skleničku na svíčku zvolili použitou láhev od vína. Druhý dech jí hezky ručně dává česká sklárna, která vše vyrábí s radostí a láskou k řemeslu. To nejlepší na tom je, že po vyhoření svíčky je sklenička použitelná na cokoliv znovu a znovu. Neplýtvejte. Upcyklujte. 

ZÁLOHOVÁNÍ

Nadchla je myšlenka skleničky od svíček zálohovat. Je to jednoduché - prázdnou skleničku zaneste zpět do prodejního místa nebo ji můžete předat/poslat přímo Radce a Jardovi. Uděláte tak planetě radost a vrátí se Vám dvacka. 

SVÍČKY, KTERÉ SADÍ STROMY

Bydlí v Beskydech a pohled na některé kopce je v posledních pěti letech opravdu smutný. Lesy jsou těžce zasaženy kůrovcem. Koupíte svíčku a zasadíte tak jeden strom. Z prodeje každé svíčky přispívají 10 Kč na obnovu lesů v Beskydech.