Sleva
Kód: 1816/100 | Značka: Medarek

MEDAREK Vlasové a tělové konopné mýdlo s řasami SLEVA EXP. 07/2024

123 Kč Sleva 15 % 12 Kč / 10 g
Skladem

SLEVA Z DŮVODU EXPIRACE 07/2024

Mýdlo vhodné pro mytí vlasů i celého těla obohacené o konopný olej a prášek z řas.

Kategorie: Mytí a koupel

Konopné mýdlo představuje šetrnou péči o Vaše vlasy a kůži celého těla. Základ tvoří kokosový, konopný a olivový olej. Mýdlo je dále obohaceno o prášek z chlorelly a spiruliny. Chlorella a spirulina jsou sladkovodní řasy, které kůži vyživují, lehce detoxikují a mohou také napomoci při eliminaci lupů či různých kožních problémů.

Mytí vlasů tuhým mýdlem je jeden z nejšetrnějších způsobů, jak o vlasy pečovat.

Použití na vlasy: Pokud jsou Vaše vlasy zvyklé na šampóny z drogerie obsahující silikony a tenzidy uhlazující vlasové vlákno, budou si muset na přírodní péči v podobě tuhého mýdla pravděpodobně zvyknout. Vlasy z počátku mohou být hrubší a méně uhlazené, můžete cítit na vlasech povlak. S největší pravděpodobností si vlasy postupně na nový způsob mytí zvyknou, u někoho to trvá pár dní, u někoho týdny. Pomoci můžete octovým oplachem po umytí vlasů a to v poměru 1:1 (voda, ocet). Poté můžete, ale nemusíte vlasy znovu opláchnout. Tím se vyrovná pH.

Tip: Pokud Vám nebude mýdlo vyhovovat na vlasy, můžete jej využívat pouze na mytí těla. Opravdu stojí za vyzkoušení.

Složení: Sodium Cocoate (zmýdelnatěný kokosový olej), Aqua (voda), Sodium Hempseedate (zmýdelnatěný konopný olej), Sodium Olivate (zmýdelnatěný olivový olej), glycerin (přirozeně vytvořený při zmýdelnatění olejů), Chlorella Vulgaris Powder (prášek z chlorelly), Spirulina Powder (prášek ze spiruliny)

Doporučené skladování a trvanlivost: Mýdlo skladujte na suchém a temném místě. Max. doba trvanlivosti je 12 měsíců od data výroby.

Hmotnost: 100 g

Výrobce: Mgr. Lucie Horáková, ČR

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lucka a Standa, Vašík a Helenka - mladá rodina, která se snaží žít v souladu s přírodou.

Jejich produkty mají jednoduché složení, protože jsou přesvědčeni o tom, že aby účinná složka byla opravdu účinná, je třeba jí do produktu dát co největší množství. Přírodní kosmetika Medarek neobsahuje vodu, parabeny, skryté alergeny ani umělá aromata a vybrané z nich jsou certifikovány pro děti od narození.