Sleva
Kód: 605548 | Značka: Luc et Léa

LUC ET LÉA Sluneční brýle holčičí 0-12 m

319 Kč 399 Kč Sleva 20 % 263,64 Kč bez DPH
Skladem

Kvalitní a odolné dětské sluneční brýle s vysokou ochranou 4. Vhodné pro miminka od narození do 1 roku.

Velice kvalitní, odolné a zároveň roztomilé sluneční brýle Luc et Léa byly speciálně vyvinuty pro miminka od narození do 1 roku. Jejich tvar je přizpůsoben tvaru obličeje miminka. Postranní části dobře přiléhají a zakrývají celé okolí očí. Brýle jsou lehké a bočnice ohebné bez zbytečných šroubků – příjemné na nošení, pružné a zároveň odolné. Tyto dětské sluneční brýle zajišťují optimální ochranu díky sklům kategorie 4, která je doporučována pro děti (vysoká ochrana proti silnému slunečnímu záření). Skla jsou vyrobeny z vysoce odolného plastu polykarbonát.

Elastický pásek je snadný na zapnutí i odepnutí - udrží brýle správně nasazené a zabrání případné ztrátě.

Sluneční brýle francouzské značky Luc et Léa jsou dodávány v praktickém obalu s látkovým pouzdrem.

Ať už při výletě na horách, na pláži nebo prostě jen při procházce, dětské oči jsou vystaveny silnému slunečnímu záření. Přitom oči těch nejmenších jsou velice choulostivé a zranitelné. Rohovka a zvlášť oční čočka ještě nemají dostatečné přirozené filtry, aby ochránily sítnici. Oči miminek a dětí jsou daleko více prostupné než oči dospělých. U dětí mladších 10-ti let až 75 % UV paprsků přechází k sítnici a způsobuje poškození, které se projeví až později. Proto je velmi důležité chránit oči dětí již od malička.

Brýle jsou v souladu s evropským nařízením 89/686/CEE a s normou ISO 12312-1: 2013 / A1: 2015.

Návod na údržbu: Brýle uchovávejte v pouzdru, které je k tomu určeno. Pro očištění použijte vlažnou vodu a neutrální mýdlo. Osušte pomocí jemného hadříku.