Sleva
Kód: R1053M

NOBILIS TILIA Makový olej 100 ml

164 Kč 234 Kč Sleva 30 %
Momentálně nedostupné

Všemocný pomocník - pro relaxační masáž, jako vyživující pleťový olej či do kuchyně. 

Kategorie: SLEVY
Položka byla vyprodána…

Měli jste náročný den, hlavička makovička stále pracuje, i když tělo už volá po odpočinku? Rostou vašemu miminku zuby a noci jsou dlouhé a bez spánku? Hledáte vhodný olej k masáži dětí? Makový olej je poklad, který vás příjemně překvapí.

Díky obsahu vitamínu E pomáhá regenerovat pokožku, vyživuje a vytváří na ní ochrannou vrstvu. Plně nahradí pleťové mléko nebo krém na obličej. Díky svým uvolňujícím účinkům je skvělý na relaxační péči, na večerní masáž před spaním, na zklidňující masáž obličeje při růstu dětských zoubků.

Za studena lisovaný olej si zachovává všechny cenné látky. Navíc je jedlý, takže jej využijete i v kuchyni. Vysoký obsah kyseliny linolové přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Olej se používá zastudena jako zálivka do salátů, do polévky, na kaši, nebo si můžete dát samostatně 1-2 lžičky denně.

Pokud čekáte květinovou vůni z pole rudých vlčích máků, tenhle fešák vás překvapí. Olej voní krásně charakteristicky jako čerstvě namletá maková zrníčka. Před spaním si tak navíc můžete představovat chuť babiččiných makových buchet, pokud se vám oči nezavřou dřív, než to stihnete.

Složení: Papaver somniferum

Expirace 02/2020.