Kód: 3518646126970 | Značka: Gilbert

GILBERT Emulze na přebalování Liniderm 480ml

229 Kč
Skladem

Šetrně čistí při přebalování miminka a zároveň ochraňuje pokožku pod plenkou před opruzením. 

Tato přírodní emulze je vyrobena podle tradiční receptury na bázi panenského olivového oleje a vápenné vody. Obsahuje 99,8 % přírodních ingrediencí. Olivový olej krásně vyživuje, zvláčňuje pokožku a umožňuje dokonalé čištění. Vápenná voda svým zásaditým charakterem snižuje kyselost stolice a moči v plence a pomáhá tak udržovat přirozené pH pokožky (předchází opruzení dětského zadečku). 

Emulze vytváří ochrannou vrstvu na pokožce v plence a chrání tak před účinkem dráždivých látek obsažených v moči a stolici. Předchází opruzeninám a přináší zklidnění pokožky.

Díky jejímu šetrnému složení je vhodná ke každodennímu použití, a to již pro předčasně narozená miminka, a to až 1 měsíc před termínem porodu. 

Bez parfemace.

Tato emulze je přírodní alternativou k vlhčeným ubrouskům, které často mohou obsahovat konzervační látky a parfémy. Při čištění pomocí vlhčených ubrousků je navíc potřeba použít zvláčňující krémy na dětský zadeček. Emulze Liniderm od francouzské značky Gilbert nevyžaduje další použití speciálních krémů, jelikož přináší kromě čištění i potřebnou hydrataci a ochranu pokožky v plence.

Toto balení emulze 480 ml je kompatibilní s pumpičkou z láhve 480 ml s pumpičkou.

Výhody emulze 

  • Dokonale a šetrně čistí dětský zadeček
  • Ochraňuje pokožku v plence
  • Hydratuje
  • Udržuje přirozené pH pokožky v plence
  • Uklidňuje první příznaky zarudnutí
  • Chrání proti tření a proti vlhkosti v plence

Použití: Emulze je hotová směs připravena k použití. Není tedy potřeba ji ředit vodou či jinak upravovat. Před použitím lahvičku protřepejte. Při každém přebalování, přibližně až 6 x denně, naneste emulzi Liniderm pomocí vatového tamponu či látkového ubrousku a očistěte zadeček miminka. Neoplachujte.

Nepoužívat na seboroickou dermatitidu, kontaktní dermatitidu nebo na zanícenou pokožku.

 pouziti_linibebe

Složení (INCI): Aqua, Olea Europaea Fruit Oil, Glyceryl Stearate, Calcium Hydroxide, Ricinus Communis Seed Oil, Stearalkonium Hectorite, Propylene Carbonate. 

ÚČINNOST při prevenci opruzenin PROKÁZÁNA. Zdravotnický prostředek.

Pokyny pro použití: Určen k vnějšímu použití. Nepolykat. Uchovávat mimo dohled a dosah dětí. V případě poškození lahvičky nepoužívat. Výhodně spotřebovat před datem použitelnosti: viz spodní strana lahvičky. Trvanlivost po prvním otevření: 6 měsíců. Pokud je pokožka podrážděná nebo v případě intenzivního zarudnutí, opláchnout vodou. Pokud zarudnutí přetrvává déle než 4 dny nebo je doprovázeno horečkou, výskytem puchýřů nebo furunklů, nebo pokud přesahuje oblast kontaktu pokožky s plenou, je nutná konzultace s lékařem.

Historie

Ve Francii má tato emulze na bázi olivového oleje a vápenné vody dlouhou historii a je zde používána již po řadu generací. Odborníci ji doporučují pro její šetrnost a skvělé čistící a ochranné schopnosti.

Laboratoř Gilbert vyrábí emulze na přebalování již od roku 1994 a ve Francii stojí na přední příčce v prodejnosti. Získala ocenění Kosmetické observatoře jako NEJLEPŠÍ Liniment oléo-calcaire (čisticí a ochranná emulze na dětský zadeček).

Kosmetická observatoř - nezávislá komise předních specialistů (lékaři, lékárníci,..). 

 

Účinnost potvrzena zákazníky

Zmírňuje a předchází opruzení dětského zadečku. Čistí a ochraňuje. Vytváří ochrannou vrstvu na pokožce, která zachovává a posiluje její přirozený ochranný lipidový plášť.

graf_ucinnost


Zdroj: Protokol AS091130BRD Výzkum proveden v Jižní Africe. Spotřebitelský test pod dermatologickým a pediatrickým dozorem/Klinický test kožní přijatelnosti. Výrobek používán na dětech při běžných podmínkách během 3 týdnů.

 

Srovnání výhod s konkurenčními výrobky

  EMULZE NA PŘEBALOVÁNÍ Liniderm (Gilbert) VLHČENÉ UBROUSKY KRÉM S OXIDEM ZINEČNATÝM
Bez konzervantů                        ✔    
Čistí                        ✔         ✔  
Ochraňuje pokožku                        ✔                ✔
Nevyžaduje oplachování                        ✔         ✔  
Omezuje zvýšení pH pokožky                        ✔    
Vyživuje pokožku                        ✔                ✔
Pro každodenní užití                        ✔         ✔  

 

 

Již přes 110 let laboratoř Gilbert vyvíjí a nabízí přírodní řešení pro samo léčení celé rodiny.  Její know-how je uznávané lékárnami a odborníky, ať už se jedná o výrobky v péči o miminko, přírodní léčbu či kosmetiku. Laboratoř Gilbert systematicky upřednostňuje co nejpřírodnější složení pro všechny jejich výrobky. Receptury s nejlepším spojením aktivním látek, vybraných podle jejich čistoty a kvality pro dosažení co největší účinnosti a snášenlivosti. Výrobky jsou vyráběny ve Francii.

Emulzi na přebalování Liniderm vyrábí značka Gilbert již přes 20 let podle tradiční receptury na bázi panenského olivového oleje a vápenné vody. Ve Francii si emulze získala větší oblibu než vlhčené ubrousky díky své šetrnosti a účinnosti. Emulze na přebalování Gilbert slouží nejen pro šetrné přebalení miminka (očištění), ale také pro ochranu před opruzením a pro zklidnění pokožky pod plenkou.