Kód: 3273816350998 | Značka: Luc et Léa

LUC ET LÉA Kartáč na láhve 2 v 1

104 Kč
Skladem

Kartáč Luc et Léa je ideální pro čištění kojeneckých láhví, saviček a jiných kojeneckých pomůcek. Sada obsahuje kartáč na láhve a menší kartáček na savičky, který je zasunut v rukojeti. Kartáč 2 v 1 Vám umožní bezpečně a důkladně očistit i jinak těžko přístupná místa v láhvi a savičce.

 

Luc et Léa je francouzská značka s třicetiletou tradicí. Na začátku historie této značky v roce 1986 byl pouze jeden produkt – dudlík. Postupně se nabídka rozrostla o další potřebné příslušenství pro miminka. Nyní nabízí značka Luc et Léa kompletní řadu kojeneckých potřeb.

Výrobky Luc et Léa jsou zárukou kvality, nezávadnosti použitých materiálů a krásného designu. V roce 2006 firma vytvořila řadu dudlíků s malým vzkazem J'aime. Dudlíky z řady ¨ J’aime ma maman¨ a ¨J’aime mon papa¨ (Mám rád/a maminku, Mám rád/a tatínka) se během několika měsíců staly bestsellerem. V současné době jsou dudlíky Luc et Léa druhou nejprodávanější značkou dudlíků ve francouzských lékárnách. Výrobky Luc et Léa jsou vyráběny v EU, neobsahují BPA a splňují veškeré evropské normy.