Kód: 9312657131015 | Značka: Jack n´Jill

JACK N´JILL Dětský kelímek Zajíček

209 Kč
Skladem

Kelímek od značky Jack n´Jill s obrázkem ušatého zajíčka. Můžete jej použít jako doplněk při čištění zubů nebo jako běžný kelímek na pití.

Kelímek od australské značky Jack n' Jill je sice primárně určený na vyplachování úst a hygienické odkládání kartáčků v koupelně, ale perfektně poslouží i jako běžný kelímek na pití. Roztomilý motiv zajíčka si děti zamilují. Můžete ho umývat v myčce, ale není vhodný pro mikrovlnnou troubu. Nejvíce mu to bude ve Vaší koupelně slušet s kartáčkem Jack n´Jill se stejným obrázkem ušatého zajíčka. Od téhož výrobce si u nás můžete dokoupit i přírodní dětské pasty.

Složení: Kelímek je vyrobený z bambusových a rýžových plev, a proto je v přírodě zcela rozložitelný a kompostovatelný. Neobsahuje PVC, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A).

Rozměry: Výška 9 cm, průměr v horní části 8 cm. 

Výrobce: Jack n´JIll

Vyrobeno v Číně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Australská rodinná firma Jack n' Jill od roku 1949 vyrábí přírodní BIO pasty pro děti, které jsou 100% bezpečná při spolknutí, a nově i první kartáčky na světě vyrobené z ne-GMO kukuřičného škrobu, které jsou recyklovatelné a rozložitelné. Všechny produkty Jack n' Jill jsou navržené tak, aby se líbily dětem i vám - a jsou vhodné pro vegany, protože neobsahují ingredience získávané ze zvířat, ani na zvířatech nejsou testované.

Dětské zubní pasty Jack n' Jill jsou zcela přírodní, obsahují příchutě z ovoce v BIO kvalitě a součástí je i extrakt z BIO měsíčku lékařského pro jemnou péči o dásně. Jejich složení je hypoalergenní a působí proti vzniku zubního kazu. Získaly "nulové" hodnocení zdravotního rizika Skin Deep od EWG - to znamená, že se řadí mezi nejbezpečnější ze zkoumaných produktů.

Roztomilé dětské zubní kartáčky Jack n' Jill jsou vyrobené z kukuřičného plastu; neméně roztomilé zubní kelímky pro změnu z bambusových a rýžových plev. Všechny tyto výrobky jsou v přírodě rozložitelné a kompostovatelné. Neobsahují PVC, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A).