Kód: 610030 | Značka: RENOVALITY

RENOVALITY Malinový olej lisovaný za studena 100 ml s pipetkou

349 Kč
Skladem

Malinový olej je vzácný, za studena lisovaný olej ze semínek malin. Účinně regeneruje a hydratuje pleť. Absorbuje část UVA a UVB záření, čímž částečně chrání pleť před slunečním zářením. 

Malinový olej je vzácný, za studena lisovaný olej ze semínek malin. Obsahuje vysoký podíl vitamínu E, který působí příznivě na celkovou vitalitu pokožky. Malinový olej je vhodný pro citlivou a načervenalou pokožku. Absorbuje část UVA a UVB záření. Částečně tak zajišťuje ochranu před slunečním zářením. Účinně regeneruje a hydratuje pleť. Vhodný pro každý typ pokožky.

Použití: Používejte na pokožku nebo pleť. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť nebo tělo. Vetřete do kůže.

Složení: Rubus Idaeus Seed Oil

logo_CPKbio

Balení: 100 ml s pipetkou

Značka Renovality používá k balení roslinných olejů fialové sklo, které zaručuje bioaktivní stálost přípravků. Vliv světla vždy urychluje proces molekulárního rozpadu přírodních produktů. Fialové sklo funguje jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu olejů.

Určen pouze ke vnějšímu použití. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.