Kód: 131 | Značka: RENOVALITY

RENOVALITY Šípkový olej za studena lisovaný 100 ml s pipetkou

349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Skladem

Má skvělé regenerační účinky, podporuje vitalitu kůže a chrání ji od zatížení nepříznivých účinků prostředí. 

Za studena lisovaný olej ze semínek divoce rostoucí růže Rosa rubiginosa, který obsahuje, kromě dalších látek, vysoké množství vitamínu C a nenasycených mastných kyselin. Je ceněn pro své regenerační účinky, chrání pokožku zatíženou nepříznivými účinky prostředí a podporuje její vitalitu. Šípkový olej se snadno vstřebává a nezanechává mastný film. Šípkový olej můžete používat v čisté formě nebo přidávat do krémů a pleťových mlék. Je použitelný nejen pro pleť a tělo, ale i vlasy.

Šípkový olej při každodenní aplikaci výrazně redukuje jizvy, vrásky, strie, pigmentové skrvny a  také působí proti stárnutí pleti. Výrazně regeneruje pokožku a navrací jí původní barvu a jas.

Použití: Používejte na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Vetřete do kůže.

Vlasové tonikum: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do ručníku a nechejte 10 minut působit, poté opláchněte.

Složení: Rosa Rubiginosa Seed Oil

logo_CPKbio

Balení: 100 ml s pipetkou

Značka Renovality používá k balení roslinných olejů fialové sklo, které zaručuje bioaktivní stálost přípravků. Vliv světla vždy urychluje proces molekulárního rozpadu přírodních produktů. Fialové sklo funguje jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu olejů.

Určen pouze ke vnějšímu použití. Nevhodný pro osoby s akné. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.