Kód: 133 | Značka: RENOVALITY

RENOVALITY Lískový olej za studena lisovaný 100 ml s pipetkou

249 Kč
Momentálně nedostupné

Masážní olej s vitamíny A, B, E. Vyživuje, regeneruje a hydratuje pokožku. Zachovává její elasticitu a prokrvení. Lískový olej má velmi dobrou vstřebatelnost do pokožky. Vhodný pro maminky a malé děti. Skvělý pro vlasové olejové zábaly.

Kategorie: Péče o pleť a pokožku
Položka byla vyprodána…
Za studena lisovaný olej z lískových jader obsahuje vitamíny A, B a E. Jako masážní olej vyživuje, regeneruje a hydratuje pokožku, podporuje její prokrvení a zachovává elasticitu.
 
Dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty, kůže je po použití oleje hebká a sametová.
 
Používá se do masážních směsí pro maminky a malé děti. Můžete ho použít také pro vlasové olejové zábaly.
 
Vůně: Příjemná vůně po lískovém oříšku. 
 
Použití: Používejte na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky, na vyčištěnou a mokrou pokožku. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Vetřete do kůže.
Vlasové tonikum: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do ručníku a nechejte 10 minut působit, poté opláchněte.
 
Složení: Corylus avellana oil
 
logo_CPK
 
Množství: 100 ml s pipetkou
 

Značka Renovality používá k balení roslinných olejů fialové sklo, které zaručuje bioaktivní stálost přípravků. Vliv světla vždy urychluje proces molekulárního rozpadu přírodních produktů. Fialové sklo funguje jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu olejů.

Určen pouze ke vnějšímu použití. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

 

Ryze přírodní a česká značka Renovality se specializuje na kosmetické oleje té nejvyšší kvality. Všechny oleje se lisují za studena, pouze z pečlivě vybraných rostlin, a obsahují maximální možné množství bioaktivních látek. Nejsou do nich přidávány žádné syntetické látky, konzervanty, barviva či minerální oleje a představují tak skutečné rostlinné zlato.

Speciální fialové sklo, ve kterém jsou všechny oleje Renovality uchovávané, zaručuje jejich bioaktivní stálost. Zároveň poskytuje účinnou ochranu před světlem a působí tak jako přirozený filtr, který zpomaluje molekulární rozpad přírodních produktů.