Kód: R1053M | Značka: Nobilis Tilia

NOBILIS TILIA Makový olej 100 ml

249 Kč
Skladem

Všemocný pomocník - pro relaxační masáž, jako vyživující pleťový olej či do kuchyně. 

Měli jste náročný den, hlavička makovička stále pracuje, i když tělo už volá po odpočinku? Rostou vašemu miminku zuby a noci jsou dlouhé a bez spánku? Hledáte vhodný olej k masáži dětí? Makový olej je poklad, který vás příjemně překvapí.

Díky obsahu vitamínu E pomáhá regenerovat pokožku, vyživuje a vytváří na ní ochrannou vrstvu. Plně nahradí pleťové mléko nebo krém na obličej. Díky svým uvolňujícím účinkům je skvělý na relaxační péči, na večerní masáž před spaním, na zklidňující masáž obličeje při růstu dětských zoubků.

Za studena lisovaný olej si zachovává všechny cenné látky. Navíc je jedlý, takže jej využijete i v kuchyni. Vysoký obsah kyseliny linolové přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Olej se používá zastudena jako zálivka do salátů, do polévky, na kaši, nebo si můžete dát samostatně 1-2 lžičky denně.

Pokud čekáte květinovou vůni z pole rudých vlčích máků, tenhle fešák vás překvapí. Olej voní krásně charakteristicky jako čerstvě namletá maková zrníčka. Před spaním si tak navíc můžete představovat chuť babiččiných makových buchet, pokud se vám oči nezavřou dřív, než to stihnete.

Složení: Papaver somniferum

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Česká společnost Nobilis Tilia už přes 20 let vyrábí jen tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku v harmonii s planetou - aby pěstování krásy a zdraví člověka nenarušovalo pěstování krásy a zdraví přírody. Využívají poctivé suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina produktů je certifikována jako přírodní kosmetika (certifikát CPK) nebo BIO přírodní kosmetika (CPK BIO).

CPK a CPK BIO jsou jedny z nejpřísnějších certifikátů na světě. Zaručují, že takto označené produkty obsahují pouze ty nejkvalitnější rostlinné suroviny z ekologického zeměděství nebo z volné přírody, ale neobsahují parafín, vazelínu, silikon, ropné deriváty či geneticky modifikované suroviny. Podíl přírodních surovin (po odečtení vody) je minimálně 85 % u CPK a 90 % u CPK BIO. Žádné produkty Nobilis Tilia v naší nabídce neobsahují živočišné suroviny ani nejsou testované na zvířatech - jsou tak vhodné pro vegany.

Nobilis Tilia upřednostňuje ekologicky odbouratelné suroviny, má vlastní kořenovou čistírnu odpadních vod, recykluje odpad a všeobecně přistupuje k vývoji a výrobě velmi zodpovědně. Také podporuje množství různých dobročinných projektů, například Nadační fond Zdeňky Žadaníkové (zlepšuje prostředí dětských oddělení v českých nemocnicích), Srdcerváče (přispívající k vytvoření nových pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením), Centrum Bazalka (denní a týdenní stacionář, pomáhající rodinám s péčí o zdravotně postižené děti) a mnoho, mnoho dalších.