Kód: 85821323 | Značka: Navia

NAVIA Arganový olej 50ml

305 Kč
Skladem

Arganový olej v organické kvalitě, který vyživuje pokožku a pomáhá léčit kožní onemocnění. Dopřeje Vaší pleti dotyk marockého slunce.

Arganový olej je pro svou vzácnost a výjimečné účinky nazýván též "marocké zlato". Olej se získává z plodů arganovníku, který roste pouze v Maroku, Alžírsku a Izraeli. Na výrobu 1 litru oleje se použije až 30 kg ořechů, které se sbírají výhradně ručně. Na slunci sušené plody se pak rozemelou, nadrtí a smíchají s vodou. Lisováním za studena se tímto získává vysoce kvalitní olej, který si zachování veškeré své účinné složky. Olej je osvědčeným pomocníkem při léčbě kožních onemocnění jako je lupénka, atopické ekzémy, hnisavé záněty kůže a akné. Má antiseptické účinky, takže jej lze použít pro hojení poranění kůže, proleženin či popálenin. Do pleti se rychle vstřebává a neucpává póry. Je možné jej použít na pokožku celého těla, na vlasy i nehty. Arganový olej má díky obsaženým látkám a vitamínům anti - aging efekt, zabraňuje stárnutí kožních buněk. Má schopnost napnout kůži, zpevnit ji a vyhladit jemné vrásky. Zároveň dokáže pokožku hydratovat, čímž zajišťuje její mladistvý vzhled.

 

Použítí: Pomocí přiložené pipetky naneste pár kapek přímo na vyčištěnou a jemně navlhčenou pleť a vmasírujte. Pro zachování kvality skladujte na suchém, chladném a tmavém místě.

Složení: Argania Spinosa Kernel Oil, 100% araganový olej lisovaný za studena, nerafinovaný v organické kvalitě.

Množství: 50ml

Vyrobeno na Slovensku.

 

 

Kosmetická značka Navia se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem. Ať už je to prostřednictvím potravin, barveného oblečení, čistících prostředků a nebo právě kosmetiky.

Tam, kde to šlo, se Martina snažila setkávání s nebezpečnými látkami omezit. A jak už to tak bývá, tak tohle uvědomění ji ukázalo nový směr. Tím směrem bylo vlastní podnikání a výroba čistých přírodních kosmetických produktů.

S podporou manžela Matúše se Martině podařilo vybudou novou, mladou a zcela výjimečnou značku přírodní kosmetiky s jednoduchým složením, ale zároveň vysokým obsahem přírodních látek, které přirozeně podporují funkci i té nejjemnější pokožky.

Žádné z produktů ani použité suroviny nejsou testované na zvířatech. V Navii spolupracují pouze s dodavateli, kteří rovněž garantují netestování a mají stejné cíle. Zároveň neprodáváme žádné produkty, které by obsahovaly živočišné suroviny. Celá naše nabídka od Navie je tak vhodná pro vegany.