Kód: 135 | Značka: RENOVALITY

RENOVALITY Levandule tělový a masážní olej 100 ml s pipetkou

249 Kč
Skladem

Vynikající olej na zklidňující masáž před spánkem. Snižuje tonus ve svalech a podporuje klidný spánek. Příjemně aromatická vůně levandule působí na naše smysly a odplavuje stres po náročném dni. 

Kategorie: O sebe pečující

Levandulový masážní olej je skvělým pěstícím olejem pro každou pokožku. Je vynikající na zklidňující masáž před spaním, kdy uvolňuje napětí po náročném dni, snižuje tonus ve svalech a podporuje klidný spánek. Vůně levandule působí na naše smysly a odplavuje stres.

Historicky je také levandule považována za bylinku, která pomáhá regenerovat unavenou a problematickou pleť. Podporuje hojení a působí antisepticky.

Olej propůjčuje pokožce jemnost a sametovou hebkost. Olej lze přidat i do vodní lázně.

Použití: Protistresová masáž levandulovým olejem na prohřátou pokožku po koupeli. Na pokožku dle potřeby rozetřete a lehce masírujte.

Složení: Triticum vulgare (Wheat) Germ Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Linalool, Limonene, Geraniol

logo_CPK

Balení: 100 ml s pipetkou

Pouze k vnějšímu použití. Nepoužívejte v těhotenství. Olej je vhodný pro každý typ pokožky, před použitím na citlivou pokožku nutno otestovat, obsahuje alergenní látky.

Značka Renovality používá k balení roslinných olejů fialové sklo, které zaručuje bioaktivní stálost přípravků. Vliv světla vždy urychluje proces molekulárního rozpadu přírodních produktů. Fialové sklo funguje jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu olejů.

Určen pouze ke vnějšímu použití. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

 

Ryze přírodní a česká značka Renovality se specializuje na kosmetické oleje té nejvyšší kvality. Všechny oleje se lisují za studena, pouze z pečlivě vybraných rostlin, a obsahují maximální možné množství bioaktivních látek. Nejsou do nich přidávány žádné syntetické látky, konzervanty, barviva či minerální oleje a představují tak skutečné rostlinné zlato.

Speciální fialové sklo, ve kterém jsou všechny oleje Renovality uchovávané, zaručuje jejich bioaktivní stálost. Zároveň poskytuje účinnou ochranu před světlem a působí tak jako přirozený filtr, který zpomaluje molekulární rozpad přírodních produktů.