Kód: 143 | Značka: RENOVALITY

RENOVALITY Kávový olej za studena lisovaný 100 ml s pipetkou

349 Kč
Skladem

Kávový olej je špička mezi anti-aging přípravky, bohatý na vysoký obsah kofeinu, enzymy a vitamíny. Perfektně se vstřebává, zanechává jemný sametový pocit na pokožce.

Kategorie: O sebe pečující

Kávový olej je lisovaný za studena ze zelených semen kávovníku. Olej se používá jako základ v anti-celulitidových a zeštíhlujících směsích. Obsahuje enzymy, vitamíny a vysoký obsah kofeinu.

Kávový olej si můžete aplikovat neředěný na obličej nebo masírovat problematické partie. Pleť uklidňuje, krásně čistí a udržuje její přiměřenou vlhkost. Perfektně se vstřebává, zanechává jemný sametový pocit na pokožce a neznatelně voní. Vhodný pro všechny typy pleti.

Použití: Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Ošetřit můžete krk, dekolt i pokožku celého těla. Jemně vmasírujte do pokožky a nechejte vstřebat. 

Složení: Coffea Arabica (Coffee) Seed Oil (kávový olej)

logo_CPK

Balení: 100 ml s pipetkou

Značka Renovality používá k balení roslinných olejů fialové sklo, které zaručuje bioaktivní stálost přípravků. Vliv světla vždy urychluje proces molekulárního rozpadu přírodních produktů. Fialové sklo funguje jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu olejů.

Určen pouze ke vnějšímu použití. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.