Kód: 5998321500192 | Značka: Ceumed

NOSÁTKO Odsávačka nosních hlenů z plastu

269 Kč
Skladem

Šetrně, rychle a bezpečně odsává hleny z nosánku dítěte. Vhodná k použití od narození dítěte.

Kategorie: Nosní odsávačky
NOSÁTKO Odsávačka nosních hlenů je odsávačka hlenů s napojením na domácí vysavač. Odsávačka je vyrobena kompletně z plastu bez BPA a je vhodná pro děti už od narození. Odsávačka se používá na odstranění nashromážděných hlenů z nosních dutin u malých dětí. Je připojitelná k běžným typům domácích vysavačů. Používáním odsávačky se podstatně urychlí hojení podrážděných dýchacích cest a ulehčí se dýchání. Odsávačka je sterilizovatelná a byla klinicky testována. 
 
Proč je důležité odstraňování nosních hlenů?
Kojenci, už od prvního okamžiku života dýchají nosem a proto neodstraněný nosní hlen může už hned na začátku způsobit potíže při příjmu potravy. Pokud se infikovaný hlen neodstraní, může dojít ke vzniku zánětu čelistní dutiny, středního ucha nebo i nosní mandle.
Infikovaný hlen se může dostat do všech částí dýchacích cest – do průdušnice, průdušek –  polknutý hlen zase může kojenci způsobit žaludeční katar a tím pádem bolesti břicha, zvracení a průjmy. Ve vážnějších případech může opuchlina sliznice nosní také vyvolat ucpání Eustachovi trubice. To vysvětluje, že později vznikající poruchy sluchu jsou vlastně komplikacemi banálně začínajícího prochlazení.

Pravidelným čištěním průchodu nosního se lze takovým komplikacím a problémům vyhnout.

Proč právě odsávačka NOSÁTKO?
  • Protože se zakládá na nejúčinnější vysávací technologii.
  • Protože její konstrukce je ideální pro miminka.
  • Protože nosní hlen odstraňuje permanentním podtlakem 0,02 barů, bez ohledu na nastavený stupeň intenzity sání vysavače.
  • Protože účinně a rychle odstraňuje hlen z dutiny nosní.
  • Protože se může použít jak pro miminka, tak i pro dospělé.
  • Protože ji lze rozebrat na kusy a tím pádem velice snadno čistit a sterilizovat.
Rady pro použití nosní odsávačky NOSÁTKO
Během odsávání hlenu se doporučuje směrovat špičkou nástavce na stranu a dolu, protože z důvodu gravitace se hleny shromažďují na dnu dutiny. Sací síla hlen účinně a rychle odstraňuje a nezpůsobuje žádné poškození sliznice nosu ani lebeční dutiny. Dlouholeté zkušenosti potvrzují, že použití odsávačky několikrát denně jen napomáhá procesu vyčišťování a uvolňování průchodu nosního, co umožní Vašemu miminku nerušené pití i spaní.
 
Výrobce: Ranyák György üvegtechnikus, Ceumed, Maďarsko.
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: