Kód: 4009463301101 | Značka: CROLL & DENECKE

CROLL & DENECKE Přírodní houba jemná na mytí

225 Kč
Skladem

100 % přírodní mořská houba jemně myje pokožku. Vhodná pro miminka a děti.

Kategorie: Mytí a koupel

Tato 100 % přírodní mořská houba bude ideální pro denní očistu jak miminek tak maminek. Je velice jemná a pružná. Děti si s ní užijí hodně zábavy, jelikož dobře pění. Vhodná pro citlivou a jemnou pokožku.

Velikost: 11 cm

 

Firma Croll & Denecke byla založena Gustavem Crollem a Theodorem Deneckeem v roce 1897. V současné době se rodinný podnik specializuje na zpracování surové přírodní houby ze Středomoří a Karibiku.

Díky know-how, založené na dlouholeté tradici, je nyní rodinný podnik v Brémách předním dodavatelem přírodních hub v Evropě.

Přírodní luxus je již ve firmě tradicí a zahrnuje především zodpovědný a šetrný přístup k životnímu prostředí a ke všem surovinám, které příroda poskytuje.

Přírodní houby, výrobky, kterými to ve firmě v roce 1897 všechno začalo a na které se rodinná firma Croll & Denecke stále soustředí, jsou udržitelným zázrakem přírody. Účinek těchto houbiček není na první pohled patrný, ale po pečlivé ruční přípravě se nevýrazná mořská rostlina promění v pečující výrobek prvotřídní kvality. Díky svému rychlému růstu jsou přírodní houby ukázkovým příkladem udržitelnosti, stejně jako ostatní produkty Croll & Denecke a vynikají svou zvláštní jednoduchostí: přírodní luxus, který hýčká tělo i mysl. Hned od počátku byla pro firmu prvořadým cílem udržitelnost - jak ve výrobě, tak ve vývoji svých produktů.