Kód: 00000 | Značka: Kvitok / Navia

KVITOK Přenosná dóza

59 Kč
Skladem

Dózička je vhodná na přenášení a uchovávání kosmetiky - např. tuhých šamponů.

 

Kategorie: MIMINKA A DĚTI

Dózička má objem 100 ml, vejdou se tak do ní například tuhé šampony Kvitok, či část krémů, balzámů, které nechcete nosit s sebou ve velkých baleních.

Zabraňuje kontaktu kosmetických produktů se slunečním záření, což prodlužuje jejich životnost.

Vnitřek je potáhnut speciální pryskyřičnou vrstvou, díky níž obsah dózy nepřichází do styku s hliníkem.

Doporučení: Skladujte na suchém místě, aby nepřišla do kontaktu s vodou.

Vyrobeno na Slovensku, Kvitok.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Kosmetická značka Kvitok (dříve Navia) se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem. Ať už je to prostřednictvím potravin, barveného oblečení, čistících prostředků a nebo právě kosmetiky.

Tam, kde to šlo, se Martina snažila setkávání s nebezpečnými látkami omezit. A jak už to tak bývá, tak tohle uvědomění ji ukázalo nový směr. Tím směrem bylo vlastní podnikání a výroba čistých přírodních kosmetických produktů.

S podporou manžela Matúše se Martině podařilo vybudovat novou, mladou a zcela výjimečnou značku přírodní kosmetiky s jednoduchým složením, ale zároveň vysokým obsahem přírodních látek, které přirozeně podporují funkci i té nejjemnější pokožky.

Žádné z produktů ani použité suroviny nejsou testované na zvířatech. Spolupracují pouze s dodavateli, kteří rovněž garantují netestování a mají stejné cíle.