Kód: 08239350 | Značka: STADELMANN Ingeborg

STADELMANN Ingeborg Senné květy 100 g

66 Kč
Momentálně nedostupné

Originální směs sušených bylin pro sedací parní nápařku. Uvolňují parní lázeň připraví tělo na porod, pomáhá změkčit tkáně hráze a vaginálního prostředí pro průchod miminka na svět. Užijte si relaxaci před doma porodem i během samotného porodu třeba v porodnici.

Kategorie: MAMINKY
Položka byla vyprodána…

Směs sušených senných květů je výborná k přípravě na porod, voňavá pára se silicemi uvolňuje a změkčuje děložní svalstvo. Společně s masáží hráze (můžete použít olej na masáž hráze) je vhodnou prevencí nástřihu a poranění hráze při porodu. Dobře udělá prvorodičkám i ostatním ženám, které měly poranění během porodu.

Sedací parní koupel (nápařku) můžete aplikovat od 38. týdne těhotenství 1 x týdně. Jakmile nastane termín porodu, lze opakovat dle potřeby. Velmi vhodné je udělat si parní koupel při počátečních porodních stazích.

Jak si připravit parní sedací koupel (nápařku)?

Můžete si koupit nebo nechat vyrobit stoličku na vaginální nápařku. Nejjednodušším způsobem, jak si užít parní lázeň je vložit hrst květů do hrnce a přelít vroucí vodou. Mísu nebo hrnec postavte např. do bidetu nebo záchodu. Vyzkoušejte horkost páry, posaďte se a užívejte si příjemné teplo, dokud se uvolňuje pára.

Upozornění: nevhodné pro ženy s alergií na seno! Nevhodné pro ženy s křečovými žilami v oblasti zevních pohlavních orgánů!

Složení: sušené senné květy

Množství: 100 g

Výrobce: Bahnhof-Apotheke, Ingeborg Stadelmann

Další zajímavé rady od Ingeborg Stadelmann, jak celostně pečovat o maminky a děti ověřenými přírodními produkty najdete v knize Zdravé těhotenství a přirozený porod. Konkrétní příklady použití aromaterapie objevíte v knize Aromaterapie od těhotenství po kojení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: