Kód: 85821149 | Značka: Kvitok / Navia

KVITOK Tuhý deodorant Bylinkové opojení 42 ml

195 Kč
Momentálně nedostupné

Vůně tohoto deodorantu je svěží, bylinková, vhodná pro muže i ženy - Unisex.

 

Kategorie: MAMINKY
Položka byla vyprodána…

Deodorant obsahujesložku s klinicky ověřenými antimikrobiálními účinky pro 24h účinnost, jejíž efekt je potvrzený i klinickou studií a tzv. "sniff" testem (což je čichový test, který potvrdil pozitivní účinky pokud jde o eliminaci zápachu porovnatelnou s látkou Triclosan, přičemž dlouhodobější efekt deodoračního účinku byl vyšší než u látky Triclosan). 

Deodorant eliminuje růst baktérií způsobujících zápach, zjemňuje pokožku a udržuje v ní hydrataci. Zároveň však nebrání přirozenému odstraňování odpadových a škodlivých látek z těla - pocení.

Navíc obsahuje rostlinný vosk candellila místo včelího, takže je vhodný i pro vegany.

  • nebrání přirozenému odstraňování odpadových látek z těla
  • zabraňuje zápachu pomocí přírodních složek
  • nevysušuje pokožku
  • nezanechává "ulepený pocit" a fleky na oblečení
  • neobsahuje sodu bikarbonu, která může být dráždivá 

Frakcionovaný kokosový olej je odlehčenou verzí klasického kokosového oleje - rychleji se však vstřebává a má lehkou texturu a nezanechává mastný film. Zvláčňuje suchou, popraskanou a podrážděnou pokožku a napomáhá k její regeneraci.

Rostlinný vosk Candelilla vytváří ochrannou vrstvu a zabraňuje tak vysoušení a poškození citlivé pokožky v důsledku nepříznivých podmínek vnějšího prostředí.

Na odstranění zápachu a omezení vlhkosti v podpaží se podílí i marantový prášek (arrowroot). Deodorant obsahuje antibakteriální Polyglyceryl-3 Caprylate (ester získaný z řepkového oleje ) a Triethyl Citrate (rostlinný ester kys. citrónové), které výrazně eliminují růst bakterií způsobujících zápach.

Deodorant zároveň neobsahuje SODU BIKARBONU, pro mnoho lidí dráždivou složku.

Doporučené použití: Po osprchovaní natřete jemnou vrstvu deodorantu do podpaží (příliš netlačte, raději natírejte jemně a vícekrát). V případě potřeby použijte 2 x denně.

Při přechodu na přírodní kosmetiku je někdy pro organismus potřebná delší adaptace (cca 1 - 2 týdny), po jejíž dobu může docházet ke krátkodobému zvýšení zápachu.

Tip pro skladování: Pro zachování kvality skladujte na suchém, chladném a tmavém místě.

Složení: Caprylic/Capric Triglycerides (frakcionovaný kokosový olej), Euphorbia Cerifera Wax (rostlinný vosk candelilla), Maranta Arundinacea Root Powder (marantový prášek – arrowroot), Farnesol (součást esenciálních olejů), Polyglyceryl-3 Caprylate (ester získaný z řepkového oleje), Triethyl Citrate (rostlinný ester k.citrónové), Lavandula Angustifolia Oil (esenciální olej Levandule), Salvia Officinalis Leaf Oil (esenciální olej Šalvěj), *Limonene, *Linalool, *Geraniol 

*vyskytující se přirozeně v silicích

Obsah složek přírodního původu: 100%

Tento produkt neobsahuje žádné konzervační látky, syntetické parfémy či ropné deriváty.

Množství: 42 ml

Vyrobeno na Slovensku, Kvitok.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Kosmetická značka Kvitok (dříve Navia) se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem. Ať už je to prostřednictvím potravin, barveného oblečení, čistících prostředků a nebo právě kosmetiky.

Tam, kde to šlo, se Martina snažila setkávání s nebezpečnými látkami omezit. A jak už to tak bývá, tak tohle uvědomění ji ukázalo nový směr. Tím směrem bylo vlastní podnikání a výroba čistých přírodních kosmetických produktů.

S podporou manžela Matúše se Martině podařilo vybudovat novou, mladou a zcela výjimečnou značku přírodní kosmetiky s jednoduchým složením, ale zároveň vysokým obsahem přírodních látek, které přirozeně podporují funkci i té nejjemnější pokožky.

Žádné z produktů ani použité suroviny nejsou testované na zvířatech. Spolupracují pouze s dodavateli, kteří rovněž garantují netestování a mají stejné cíle.