Kód: 8016867001274 | Značka: Organyc

ORGANYC Vložky do podprsenky pro kojící maminky (24 ks)

125 Kč
Skladem

Vložky do podprsenky pro kojící maminky slouží k zachycení mateřského mléka mimo kojení. Jemný materiál - 100% bavlna zajistí ochranu prsou a prádla.

Kategorie: Kojení

Praktické a především jemné vložky do podprsenky určené pro kojící maminky. Díky skvělému materiálu, kterým je 100% bio bavlna, jsou vložky měkké a pohodlné. Využijete je pro zachycení mateřského mléka mimo kojení. Bradavky mohou být v období kojení velmi citlivé na odření při styku s oblečením. Organyc vložky chrání prsa a zároveň prádlo a oblečení před poškozením. Tyto vložky do podprsenky jsou hypoalergenní, ph neutrální. Výrobky italské značky Organyc jsou šetrné k životnímu prostředí, nevytváří žádný zbytečný neodbouratelný odpad.

Použití: Pro ochranu bradavek a prádla v období kojení.

Složení: 100% biobavlna

Množství: Balení obsahuje 24ks vložek do podprsenky.

Vyrobeno ve Francii.

 

 

Italská značka Organyc vyrábí první ženskou i dětskou intimní hygienickou řadu výhradně z certifikované 100% BIO bavlny, se kterou se budete cítit doslova jako v bavlnce. Bavlna je jedním z nejúžasnějších darů přírody. Je to dokonalý přírodní absorbent: nasákne tekutiny až do dvacetinásobku své váhy. Je jemná, měkká, hebká - nikdy vás nepoškrábe. Je dokonale prodyšná a nebrání vaší pokožce dýchat. Její pH je kompatibilní s pH pokožky.

Běžné dámské hygienické potřeby jsou vyráběny především ze syntetických materiálů a v jejich výplních se může skrývat dřevitá vlna či dokonce tzv. SAP (= Super Absorbent Powders neboli superabsorbující prášky), chemikálie, které mohou způsobovat podráždění pokožky či sliznice. Materiál používaný k výrobě běžných vložek je navíc často bělený chlórem, což v nich zanechává malé, ale neopominutelné množství toxického dioxinu.

Pěstování BIO bavlny je mnohem šetrnější k přírodě než konvenční. Bavlna je nejsprejovanější plodinou na světě. Při jejím pěstováním se používají chemikálie zakázané při pěstování plodin a bavlna je zpracovávána za použití dalších toxických látek, z nichž část ve vláknech zůstává a dostává se do kontaktu s pokožkou či dokonce se sliznicí.