Kód: 8588006755299 | Značka: Navia

NAVIA Intimní mycí gel Feminity 30 ml

225 Kč
Skladem

Přírodní intimní čisticí gel Feminity pomáhá zachovat zdravou přirozenou mikroflóru intimních partiírespektuje pH pokožky a působí preventivně proti vzniku zánětů a mykóz.

Kategorie: Intimní hygiena

Intimní mycí gel Feminity od slovenské značky Navia pomáhá zachovat zdravou přirozenou mikroflóru intimních partiírespektuje pH pokožky a působí preventivně proti vzniku zánětů a mykóz. Základem mycí emulze jsou kvalitní jemné rostlinné oleje (mandlový olej, meruňkový olej, jojobový olej), které nedráždí a nevysušují pokožku a sliznici. Složení je doplněné o organické esenciální oleje (levandule, heřmánek, citron), které působí antibakteriálně, antimykoticky a protizánětlivě.

Použití: Pokožku a intimní partie opláchněte čistou vodou a naneste malé množství olejového gelu. Gel se při styku s vodou okamžitě mění na jemnou mléčnou emulzi, kterou vmasírujte do pokožky a nechte chvíli působit. Následně opláchněte a jemně vysušte. Mycí emulze zanechává na pokožce lehký ochranný film.

Složení: Olej z meruňkových jader (organický, nerafinovaný), Mandlový olej, Jojobový olej (organický, nerafinovaný), Glycerin, Laurát sacharózy získaný z cukrové třtiny a rostlinného oleje, Květová voda Neroli, Esenciální olej Levandule, Esenciální olej Heřmánek, Esenciální olej Citrón, Přírodní vitamin E, Linalool*, Limonene* * Přirozeně se vyskytující v silicích

Objem: 30 ml

Země původu: Slovensko

 

Kosmetická značka Navia se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem. Ať už je to prostřednictvím potravin, barveného oblečení, čistících prostředků a nebo právě kosmetiky.

Tam, kde to šlo, se Martina snažila setkávání s nebezpečnými látkami omezit. A jak už to tak bývá, tak tohle uvědomění ji ukázalo nový směr. Tím směrem bylo vlastní podnikání a výroba čistých přírodních kosmetických produktů.

S podporou manžela Matúše se Martině podařilo vybudou novou, mladou a zcela výjimečnou značku přírodní kosmetiky s jednoduchým složením, ale zároveň vysokým obsahem přírodních látek, které přirozeně podporují funkci i té nejjemnější pokožky.

Žádné z produktů ani použité suroviny nejsou testované na zvířatech. V Navii spolupracují pouze s dodavateli, kteří rovněž garantují netestování a mají stejné cíle. Zároveň neprodáváme žádné produkty, které by obsahovaly živočišné suroviny. Celá naše nabídka od Navie je tak vhodná pro vegany.