Velkoobchod

 

Vážení obchodní partneři,

do České republiky distribujeme v exkluzivním zastoupení tyto značky: 

Luc et Léa

Francouzská značka s třicetiletou tradicí, která nabízí kompletní řadu doplňků v péči o miminko. Výrobky Luc et Léa jsou zárukou kvality, nezávadnosti použitých materiálů a krásného designu.  Dudlíky Luc et Léa jsou druhou nejprodávanější značkou ve Francii. Výrobky Luc et Léa jsou vyráběny v EU, neobsahují BPA a splňují evropské normy.

Luc et Lea

 

Laboratoires Gilbert

Francouzská značka založená již před 110 lety vyvíjí a nabízí přírodní řešení pro samo léčení celé rodiny. Její know-how je uznávané lékárníky a odborníky, ať už se jedná o péči o miminko, přírodní léčbu či kosmetiku.

Od této značky dovážíme emulzi na přebalování Liniderm. Jedná se o přírodní alternativu k vlhčeným ubrouskům, která zároveň funguje jako ochranný krém proti opruzeninám. Tato emulze si získává velkou oblíbu u českých maminek. Zajišťujeme rozsáhlou reklamu – posíláme vzorky do porodnic, tištěná reklama (2x časopis Maminka), spolupráce s bloggerkami, fb reklama. Emulze Gilbert se používá spolu s vatovými tamponky Gilbert, které také nabízíme.

Laboratoires Gilbert

 

NeoBulle

Francouzská značka NeoBulle byla založena v roce 2005. Krom nosítek pro děti vyrábí i šetrnou přírodní péči určenou speciálně pro miminka, děti, těhotné a kojící ženy. NeoBulle nabízí celou řadu produktů na přírodní bázi, která pomůže ulevit miminku, ať už při bolestech během růstu prvních zoubků, při bolestech bříška, v boji proti komárům a klíšťatům, při nachlazení nebo pro rychlejší hojení modřin, boulí a oděrek. Produkty jsou vyráběny ve Francii, z čistých přírodních surovin a s respektem k přírodě.
Většina produktů Neobulle má ochrannou známku Cosmebio BIO, která zaručuje, že:

Minimálně 95 % složek z celkového složení je z přírodních surovin nebo přírodního původu. Minimálně 95 % z použitých rostlinných složek je v kvalitě BIO. Minimálně 10 % z celkového složení je v kvalitě BIO (pochází z ekologického zemědělství).

NeoBulle

 

Velkoobchodní podmínky: Minimální hodnota objednávky je 2.000,- Kč vč. DPH. Doprava po ČR ZDARMA od 3.500,- Kč vč. DPH. Platba možná předem převodem na účet, na dobírku nebo na fakturu (možné až od 2. objednávky, splatnost 14 dní).

 

Pokud byste rádi udělali první velkoobchodní objednávku na našem internetovém obchodě www.linibebe.cz je potřeba udělat první registraci.

1. Registraci provedete přes tlačítko "Přihlášení k vašemu účtu", které naleznete v pravém horním rohu obrazovky. Klikněte na "Nová registrace". Po zaškrtnutí tlačítka Velkoobchodní odběratel budete vyzváni k vyplnění údajů v registračním formuláři. Věnujte pozornost správnému vyplnění Vašeho IČ a DIČ (pokud ho máte) a také přesné fakturační adresy, včetně všech kontaktů.

Dodací adresu vyplňujete buď přímo při VO objednávce nebo si ji můžete doplnit po přihlášení k Vašemu velkoobchodnímu účtu v záložce "Moje osobní údaje".

Váš účet je registrován na emailovou adresu, kterou při registraci vyplníte. Ta bude pro další obsluhu Vašeho účtu velmi důležitá a je potřeba, abyste k ní měli přístup.

2. Po vyplnění formuláře Vám odešleme konfirmační email Schválení VO registrace. Poté se můžete přihlásit k Vašemu velkoobchodnímu účtu a využívat VO podmínky (zobrazí se Vám velkoobchodní ceny a další velkoobchodní informace).

 

V případě zájmu o velkoobchodní odběr a ceníky nabízeného zboží nás neváhejte kontaktovat e-mailem, nebo telefonicky: 
+420 777 451 122
Mail: 
info@linibebe.cz

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.