Kód: 883424 | Značka: Gilbert

Aroma difuzér pro děti Loulou

1 290 Kč
Skladem

Ultrazvukový difuzér určen pro poklidné usínání miminek. Slouží k difúzi a/nebo jako lampička.

 

Elektrický difuzér pro děti Loulou vám poslouží, jako aroma difuzér a lampička. Tento ultrazvukový difuzér byl speciálně vyroben pro poklidné chvilky před spaním miminek a dětí. Je ideální pro pohodové usínání, lampička promítá na strop světelné motivy vesmíru, v poklidném rytmu tak, aby mohlo miminko sladce usnout. Při difúzi vychází jemná mlha.  

Pro bezpečnou difúzi esenciálních (éterických) olejů je důležité používat difuzér maximálně 15 - 30 minut za hodinu mimo přítomnost miminka či dítěte. Nepřidávejte více jak 5 kapek esenciálního oleje, minimálně 1 h před spánkem. Můžete si vybrat difúzi pouze čisté vody (bez esenciálních olejů) nebo květové vody a užít si jemné vodní mlhy i v přítomnosti miminka.

Tento difuzér odpovídá evropské normě EN 60598 2-10, která garantuje bezpečné užívání osvícení pro děti.

Návod Difuzér Loulou.

VýrobceLe Comptoir Aroma (Gilbert)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Již přes 110 let laboratoř Gilbert vyvíjí a nabízí přírodní řešení pro samo léčení celé rodiny.  Její know-how je uznávané lékárnami a odborníky, ať už se jedná o výrobky v péči o miminko, přírodní léčbu či kosmetiku. Laboratoř Gilbert systematicky upřednostňuje co nejpřírodnější složení pro všechny jejich výrobky. Receptury s nejlepším spojením aktivním látek, vybraných podle jejich čistoty a kvality pro dosažení co největší účinnosti a snášenlivosti. Výrobky jsou vyráběny ve Francii.

Emulzi na přebalování Liniderm vyrábí značka Gilbert již přes 20 let podle tradiční receptury na bázi panenského olivového oleje a vápenné vody. Ve Francii si emulze získala větší oblibu než vlhčené ubrousky díky své šetrnosti a účinnosti. Emulze na přebalování Gilbert slouží nejen pro šetrné přebalení miminka (očištění), ale také pro ochranu před opruzením a pro zklidnění pokožky pod plenkou.