Sleva
Kód: R1054C | Výrobce: Nobilis Tilia

NOBILIS TILIA Šípkový olej Bio 20 ml

149 Kč 179 Kč Sleva 17 %
Skladem

Datum spotřeby 12/2018

Výborně pečuje o pokožku, posiluje ji a pomáhá regenerovat díky vysokému obsahu antioxidantů a vitaminů. Šípek je vhodný pro všechny typy pleti.

Kategorie: Kojící

Tento jedinečný šípkový olej Nobilis Tilia lisovaný za studena z jader šípků růže svraskalé je jedním z nejlepších rostlinných olejů v péči o pokožku. Je výjimečně účinný proti vráskám, zmírňuje stárnutí pleti a přispívá k její hydrataci. Za studena lisovaný šípkový olej je výživný a bohatý na organicky vázané minerály. Hodí se k ošetření pokožky i u malých dětí. Může se míchat s dalšími rostlinnými oleji či bylinnými maceráty, protože udržuje účinnost směsí i při pouhé 10% koncentraci. Bio šípkový olej je jedním z nejhodnotnějších rostlinných olejů s vysokými hydratačními a výživnými vlastnostmi. 

Šípkový olej je doslova koncentrovanou zásobárnou pleti prospěšných látek. Je bohatý na obsah vitaminů, minerálů i antioxidantů,které dodávají vaší pokožce vše potřebné pro její zdraví a krásu. Antioxidanty působí proti volným radikálům, jež způsobují stárnutí pleti, čímž pokožku revitalizují a obnovují její vzhled. Zároveň se také zlepšuje tón pokožky a pleť je rozzářená.

Použití: Jemnou masáží vtírejte do pokožky místo pleťového mléka nebo krému. Vhodný na obličej i celé tělo.

Složení: Rosa Canina Seed Extract (šípkový rostlinný olej v bio kvalitě).

logo_CPKbio

Množství: 20 ml

Vyrobeno v České republice.