Kód: N1913C | Značka: Nobilis Tilia

NOBILIS TILIA První porodní olej 20 ml

194 Kč 160,33 Kč bez DPH
Skladem

Pro první dobu porodní. Olej dopřává pocit uvolnění a posílení energie.

Kategorie: K porodu

První porodní olej od Nobilis Tilia pomáhá lépe zvládat kontrakce dělohy v první době porodní. Osvědčená kombinace bylinek a esenciálních olejů zklidňuje, harmonizuje tělo i mysl a napomáhá hladkému průběhu samotného porodu. Masážní olej přináší úlevu, uklidňuje a eliminuje vliv negativních emocí během porodu.

Olej je natolik účinný díky kombinaci éterických olejů používaných při porodu již po staletí. Šalvěj muškátová společně s levandulí napomáhají uvolnění a uklidnění, zatímco kadidlovníkový olej tlumí bolest, eliminuje úzkost a má lehké sedativní účinky. Během první doby porodní přináší úlevu od bolestí i uklidnění samotná masáž šíje a ramen, ale také obsažené esenciální oleje, které rodičku zklidní a napomohou jejímu uvolnění.

Použití: Olejem masírujte ramena a šíji, oblast kosti křížové, která může být v průběhu porodu velmi bolestivá. Chodidla, zejména pak patu, ale i dlaně a zápěstí. S použitím masážního oleje je třeba vyčkat půl hodiny po podání léků.

Složení: Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový rostlinný olej), Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej v bio kvalitě), Salvia Sclarea Oil (éterický olej z šalvěje muškátové), Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lékařské), Boswellia Carterii Oil (éterický olej z kadidlovníku), Beta-Carotene (beta-karoten, přírodní barvivo), Limonene*, Linalool*, Geraniol*. *- z přírodních éterických olejů

logo_CPKbio

Množství: 20 ml

Vyrobeno v České republice.